Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Görsel 0
+Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Görsel 1

+Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

100.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 89,90TL
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock arındırıcı yüz temizleme jeli

Gün içerisinde cildimiz çok sayıda olumsuz etkene maruz kalmaktadır. Karşılaşılan kirli hava, kullanılan kozmetik ürünleri ve yağlanma bu olumsuzlukların en başında gelmektedir. Bu durum cilt üzerindeki gözeneklerin tıkanmasına, cildin hava almasına engel olup, cildin sağlığını ve canlılığını kaybetmesine yol açmaktadır.  Bu nedenle cildin gün içerisine 2 kez, cilt tipine uygun bir ürün ile kirlerden arındırılması ve temizlenmesi cilt sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

+Burock arındırıcı yüz temizleme jeli ne işe yarar?

+Burock arındırıcı yüz temizleme jeli cildinizin gün içerisinde maruz kaldığı olumsuz etkenlerden temizlenmesini sağlar.
Yağsız jel formülü sayesinde gözeneklere rahatlıkla nüfus eder ve cilde zarar vermeden ölü hücreleri ve gözenekleri derinlemesine temizler. Bu sayede cildiniz sağlıklı görüntüsünü ve ışıltısını devamlı korur. İlk kullanımdan itibaren cilt üzerinde hemen etkisini göstermektedir.

+Burock arındırıcı yüz temizleme jeli aynı zamanda cildin yağ dengesini de korumaktadır.
Öncesinde makyajınızı çıkartmakla uğraşmanız gerekmez. Jel formunda olan bu ürün, suyla temas ettiğinde köpük haline gelmektedir.  Bu sayede makyaj malzemeleri cilt üzerinden kolaylıkla temizlenebilmektedir.

İçeriğinde hiçbir şekilde paraben yer almamaktadır.
+Burock arındırıcı yüz temizleme jeli tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir.

+Burock arındırıcı yüz temizleme jeli kullanımı;

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez rahatlıkla kullanılabilmektedir.
+Burock arındırıcı yüz temizleme jelinden bir miktar alarak ıslak cildinize dairesel hareketler yaparak birkaç dakika uygulayın ardından yüzünüzü bol suyla yıkayın. Bundan sonra diğer +Burock cilt ürününüzü rahatlıkla cildinize uygulayabilirsiniz. İhtiyacınız olan diğer +Burock  cilt ürünlerimizi sitemizden kolaylıkla inceleyebilir, detaylı bilgi edinebilir ve güvenilir bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Sorularınız ve önerileriniz için hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz..


+Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Yorumları
+Burock Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

7,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.