Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Görsel 0
+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Görsel 1

+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

150.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 59,90TL
 • Gerekli Puan 59000
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 6SPF

Bronzluğun En Güzel Hali
Bronz bir ten sahibi her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Bu nedenle kadınlar ve erkekler bronz bir görünüme kavuşmak için her türlü ürün ve yola başvurabilmektedir. Fakat bronzluk elde etmenin en doğal hali, güneş ışınlarının cilt üzerindeki renk pigmentlerine etki etmesiyle gerçekleşmektedir. Günümüzde ozon tabakasında yer alan büyük delik doğal yoldan bronz bir tene sahip olmayı zor ve riskli bir hale sokmuştur. Cilt koruma ürünleri kullanmadan uzun süre güneş ışınlarına maruz kalan insanlar cilt hastalıklarına yakalanmaktadır. Korumasız bir şekilde güneş ışınlarının cilt üzerine teması hücrelerin yanmasına yol açtığı için bu durum ileride cilt kanserine zemin hazırlamaktadır. Fakat hem bronzlaşmak em de cilt sağlığını korumak mümkündür. Bu durum bazı koruma önlemleri alınarak mümkün olmaktadır. En iyi bronzlaştırıcı, cilt yüzeyinde yer alan Melanin pigmentlerinin üzerine etki eder.

En iyi bronzlaştırıcı güneş yağı, içerisinde kimyasal zararlı madde barındırmayan, bitkisel ürünlerden elde edilen bronzlaştırıcı yağdır. +Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, içerisinde Buriti yağı, Aloe Vera, Atkestanesi yağı, Katire yağı ve Aynı Sefa yağı yer almaktadır. Ürün içerisinde yer alan Buriti yağı cildi beslemesinin yanında çok kuvvetli bir antioksidan görevi görmektedir. Atkestanesi yağı, Aynı Sefa ve Katire yağları ise cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesinin ayarlanmasına ve sürekli denge halinde tutulmasına yardımcı olur.  İçeriğinde yer alan E-Vitamini sayesinde cilt kaybettiği esnekliği ve canlılığı yeniden kazanır. +Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı içerisinde 6 SPF yer almaktadır. Ürün cilt yüzeyinden hızla emildiği için herhangi bir yağ bulaşması, yağlılık hissi görülmez.

+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş olup, güneşin olumsuz etkilerine karşı uzun süre boyunca korunma meydana getirir.
+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, içerisinde cilde zarar verecek olan paraben ve benzeri maddeleri barındırmaz.
+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı,  T.C. Sağlık bakanlığı tarafından gerekli görülmüş olan tüm belgelere sahiptir.

Kullanım Şekli:
+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı hassas ve açık tenli ciltlerin kullanımına uygun değildir.
+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı,  güneş ışınlarına maruz kalmadan en az 30 dakika kadar önce temizlenmiş ve arındırılmış cilt üzerine bol miktarda sürülmelidir.
En iyi bronzlaştırıcı etki için ürünü cilt üzerine sık sık uygulamak gerekmektedir.

Tavsiyelerimiz:
+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı kullanımına ek olarak +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon kullanarak en iyi bronzlaştırıcı etkisine sahip olabilirsiniz.


+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Yorumları
+Burock Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

2,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.