Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü Görsel 0
+Burock Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü Görsel 1

+Burock Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü

100.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 89,90TL
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü;

SÜTÜN CANLANDIRAN FORMÜLÜ

Her cilt tipi tarafından kolay kullanım imkânı bulan, gün içerisinde dolmuş gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini sağlayan bir  +Burock üründür. Hava alamayan bir cilt, cilt sorunlarına çok açık bir hale gelir. Akne problemleri, cansızlık, kaybolan elastikiyet, siyah noktalar, cilt kuruluğu cilt sorunlarının başında gelmekte ve size cildinizde doğru gitmeyen bir şeylerin olduğunun haberini vermektedir.Siz ise cildinize yapacağınız ufak bakımlar sayesinde cildinizi bu durumlardan rahatlıkla kurtulabilir ve cilt sağlığınızı devamlı şekilde koruyabilirsiniz.

Nefes alan temiz bir cilt asla sizi yarı yolda bırakmayacaktır.+Burock canlandırıcı yüz temizleme sütü cilt üzerindeki genişlemiş ve içleri dolmuş hava alamayan gözeneklerin, siyah noktaların kolaylıkla ve derinlemesine bir şekilde temizlenmesini sağlar. +Burock canlandırıcı yüz temizleme sütü cildinizin kaybettiği ya da koruması gerektiği nem dengesini ayarlayarak cildinizin canlı olmasına yardımcı olmaktadır. +Burock canlandırıcı yüz temizleme sütünü makyajınızı çıkartmak için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildinizi tahriş etmez. Kuruyan bir cilt tipine sahipseniz aynı zamanda cildinizin nemlenmesini ve rahatlamasına büyük katkı sağlayacak cildinizin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlayacaktır.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Kullanım Şekli:
+Burock
canlandırıcı yüz temizleme sütü her cilt tipine uygun olduğu için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
+Burock canlandırıcı yüz temizleme sütü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanıma uygundur. Makyaj pamuğuna döktüğünüz bir miktar canlandırıcı yüz temizleme sütünü cilt yüzeyine dairesel hareketler ile uygulayınız ardından su ile durulayarak uygulamayı bitiriniz.

Tavsiyeler:
+Burock canlandırıcı yüz temizleme sütünü uyguladıktan ve yüzünüzü suyla duruladıktan sonra kuruladığınız cildinize +Burock sıklaştırıcı tonik ile gözeneklerinizin arınmasını ve daralmasını sağlayabilirsiniz. Ardından gündüz ise +Burock yaşlanma etkilerine karşı gündüz kremi, gece ise +Burock yaşlanma etkilerine karşı yoğun bakım gece kremi kullanarak cildinizin ihtiyacı olanı tam olarak sunabilirsiniz.


+Burock Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü Yorumları
+Burock Canlandırıcı Yüz Temizleme Sütü Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.