Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Çocuk Ve Bebekler İçin Güneş Sütü

+Burock Çocuk Ve Bebekler İçin Güneş Sütü

150.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 69,90TL
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock Çocuk ve Bebekler İçin Güneş Sütü 50 SPF

Canınızı En Az 50 Kez Koruyun
Güneşin zararlı ışınları ozon tabakasında yer alan delik sebebiyle dünya üzerine direkt gelmektedir. Bu UVA ve UVB adı verilen zararlı ışınlar hassas bebek ve çocuk ciltleri için adeta birer tehlikedir. Bebek ve çocukların ciltleri çok hassas bir yapıya sahiptir. En küçük bir ihmal bile bu hassas ciltler üzerinde ciddi sonuçlara yol açabilmektedir. Bu nedenle çok hassas cilt yapısına sahip olan bebek ve çocuk ciltleri için özel formüle edilmiş ürünler kullanılmalıdır. Bebek ve çocuk ciltleri için hazırlanan ürünler, parfüm ve alkol gibi bileşenleri içermez. Herhangi bir şekilde cilde zarar verecek, alerjik reaksiyona sokacak maddeler kesinlikle kullanılmaz.

+Burock Çocuk ve Bebekler İçin Güneş Sütü, uzman ekibiyle birlikte en iyi bebek ve çocuk güneş ürününü geliştirdi. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı +50 yüksek koruma faktörüne sahiptir. Bebek ve çocukların zararlı güneş ışınlarına karşı tam olarak korunmasına yardımcı olmaktadır.

Bebekler İçin En İyi Güneş Kremi

+Burock Çocuk ve Bebekler İçin Güneş Sütü, içeriğinde +50 güneş koruma faktörü yer almaktadır. Bu çok yüksek koruma sayesinde hassas olan çocuk cildi güneş ışınları karşısında daha korunaklı bir hale gelmektedir. Ürün içeriğinde yer alan Buriti yağı hassas cilde sahip olan bebek ve çocukların cildini en iyi şekilde koruyarak en kuru bölgelerde bile cildin daima nem açısından dengede kalmasına yardımcı olur. Ürün suya dayanıklı bir şekilde formüle edilmiş olup dermatolojik açıdan tüm testleri geçmiştir. İçeriğinde yer alan yüksek düzeyde UVA ve UVB koruması sayesinde güneşin hasar verici ışınları karşısında uzun süreli en iyi korumayı sağlar.  +Burock Çocuk ve Bebekler İçin Güneş Sütü, parfümsüz olarak üretilmiştir. İçerisinde yer alan E Vitamini, Habeş yağı ve Karite yağı bebek ve çocukların hassas ciltleri üzerinde ihtiyaçları olan tüm bakımı en iyi şekilde sunuyor.

+Burock Çocuk ve Bebekler İçin Güneş Sütü, içeriğinde kesinlikle paraben kullanılmamaktadır.
+Burock Çocuk ve Bebekler İçin Güneş Sütü, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tüm onaylı belgelere sahiptir.

Kullanım Şekli
Her cilt tipinin kullanımına uygun şekilde üretilmiştir. Parfümsüzdür.
+Burock Çocuk ve Bebekler İçin Güneş Sütü’nü cilt güneş ışınlarıyla karşılaşmadan en az 30 dakika öncesinden temiz cilt ürerine bol miktarda uygulayınız. Ürünü belli aralıklarla temiz cilt üzerine tekrardan bol miktarda uygulayınız.


+Burock Çocuk Ve Bebekler İçin Güneş Sütü Yorumları
+Burock Çocuk Ve Bebekler İçin Güneş Sütü Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

Henüz Puanlanmamış
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.