Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon Görsel 0
+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon Görsel 1

+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon

150.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 59,90TL
 • Gerekli Puan 59000
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon 6SPF

Güneş Sonrası Uzman Bakım

Güneş sonrası cilt daha fazla bakıma ihtiyaç duyar. Bunun sebebi güneş ışınlarının cilt üzerinde meydana getirdiği hasarlardan kaynaklanmaktadır. Cilt bu hasarlara bağlı olarak nemini kaybeder, kurumaya başlar. Daha fazla güneş ışınlarına korunmasız bir şekilde maruz kalan cilt ise hücresel boyutta zarar görerek ciddi cilt yanıklarına daha da ilerisinde cilt kanserine zemin hazırlar. Bu nedenle özellikle yaz aylarında en iyi bakımı cildinize sunarak cilt sağlığınız üzerinde çok önemli adımlar atarsınız. +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, içeriğindeki formül sayesinde cildin kaybettiği yağ ve nemi dengeler. Oluşan cilt hasarlarının onarılmasına, cildin rahatlatılmasına en iyi şekilde yardımcı olur.

Güneş Sonrası Bakım Ne İşe Yarar?

Güneş sonrası bakımı aslında cilt için olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Çünkü güneşin UVA ve UVB adı verilen zararlı ışınları nedeniyle her ne kadar güneş koruma ürünleri kullanılsa da cilt günün sonunda belli bir miktar zarar görmektedir. Bu nedenle güneş sonrası bakımı da tamamlamak cilt için bir ihtiyaç halindedir. +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, sıradan nemlendiricilerin sağlayamayacağı bir şekilde formüle edilmiştir. İçeriğinde yer alan maddeler cildin hem nem hem yağ dengesini düzenlerken hem de hücresel boyutta zararları ortadan kaldırmaktadır. +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon’u sadece yazın değil yılın diğer zamanlarında da rahatlıkla kullanıp, cildin ihtiyacı olan en iyi bakımı sunabilirsiniz.

+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, içeriğinde, Çöl bitkisinin özünden elde edilen MOIST 24 özü sayesinde güneş sonrasında kuruyan cildin 24 saat gibi kısa bir zamanda nemlendirerek, yağ dengesini yeniden düzenler. Ürün güneşin zararlı etkileri nedeniyle cilt üzerinde meydana gelebilecek cilt hasarlarının önlenmesine yardımcı olur. +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, içeriğinde yer alan DEFENSİL formülü sayesinde güneşten olumsuz etkilenen cildin yatıştırılmasına ve nemlendirilmesine en iyi şekilde yardımcı olur. Cilt üzerinde oluşan kızarıklıkların ve soyulmaların önüne geçerek cildin yapılanmasına en iyi şekilde katkı sağlar.

+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, içeriğinde kesinlikle paraben kullanılmamaktadır.
+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli tüm belgelere sahiptir.

Kullanım Şekli:

Ürün tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.
+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, güneş sonrasında arındırılmış ve kurulanmış cilt üzerine bol miktarda nazikçe masaj yaparak uygulanır.
+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, Dermatolojik olarak etkinliği test edilmiştir.


+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon Yorumları
+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.