Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Güneş Sütü 30 Faktör Görsel 0
+Burock Güneş Sütü 30 Faktör Görsel 1

+Burock Güneş Sütü 30 Faktör

150.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 64,90TL
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock Güneş Sütü 30 Faktör

Güneşe Karşı 30 Koruma

Günümüzde güneş ozon tabakasında yer alan delik nedeniyle zararlı ışınları dünya üzerine daha fazla gelmektedir. Bu durum insanları cilt sağlığı açısından daha çok korunma ihtiyacına itmektedir. İyi korunmayan ve güneş ışınlarına maruz kalan cilt üzerinde hücresel yanıklar meydana gelir. Bu yanıkların miktarı ciddi cilt problemlerine hatta cilt kanserine yol açabilmektedir. Bu nedenle +Burock cilt bakım ürünleri kategorisinde +Burock Güneş Sütü 30 Faktör yer akmaktadır. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve cildin sağlığını devam ettirebilmesinin yanında nem dengesini kontrol altında tutması için kullanılması gerekmektedir. Ürün güneşe çıkmadan önce uygulandığında cilt üzerindeki koruma etkisi tam olarak sağlanabilmektedir.

Güneş Sütü Ne İçin Kullanılır?

Güneş sütü ya da diğer bir adıyla güneş losyonu, güneşten dünyamıza gelen zararlı güneş ışınlarının cilt üzerine olumsuz etki etmesine engel olur. Cildi adeta koruyucu bir zırh gibi  tamamen sarar. +Burock Güneş Sütü 30 Faktör, orta derecede hassas yapıya sahip olan ve orta derecede bronzlaşmış ciltler için koruma meydana getirmektedir. Cilt üzerinde, güneş ışınları kaynaklı yanık ve erken cilt yaşlanması durumlarına karşı önceden cildi korumaya almaktadır.

+Burock Güneş Sütü 30 Faktör içerisinde, cildi koruyacak 7 adet bitki özünden elde edilen Complex 37 yer almaktadır. Complex 37, cilt üzerinde yer alan hücrelerde meydana gelen güneş ışınları kaynaklı hasarlara karşı onarıcı göreve sahiptir. Ürün cildin kaybetmiş olduğu nemi cilde geri kazandırır. Formülünde yer alan Aloe Vera ve Buriti yağı Cildin nemlenmesi için gerekli olan tüm maddeleri içermektedir.

+Burock Güneş Sütü 30 Faktör, formülünde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock Güneş Sütü 30 Faktör, T.C. Sağlık bakanlığı onaylarına sahiptir.
Ürünün suya dayanıklılığı dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürün, uzun süre güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildi tamamıyla korur.

Kullanım Şekli:
+Burock Güneş Sütü 30 Faktör tüm cilt tiplerine uyum sağlayacak biçimde üretilmiştir.
Güneşe çıkmadan minimum 30 dakika önden arındırılmış cilt üzerine bol miktarda uygulanır. Ürün cilt tarafından tamamen emildikten sonra gün ışığına çıkılmalıdır. Aksi halde koruma tam olarak gerçekleşmeyebilmektedir.En etkili sonucu almak için deniz ya da havuz sonrasında duru suyla duş alıp temizlenen cilt üzerine tekrardan bol miktarda ürün uygulanmalıdır.

Tavsiyelerimiz:
+Burock Güneş Sütü 30 Faktör
uygulamasından sonra uygulayacağınız +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon cilt bakımınızı maksimum düzeye çıkaracaktır.


+Burock Güneş Sütü 30 Faktör Yorumları
+Burock Güneş Sütü 30 Faktör Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.