Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Güneş Sütü 50 Faktör Görsel 0

+Burock Güneş Sütü 50 Faktör

150.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 69,90TL
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock Güneş Sütü 50 Faktör

GÜNEŞE KARŞI 50 KORUMA

Günümüzde güneş ışınlarının cilt üzerinde olumsuz etkileri iyi bilinmektedir. Bu nedenle kullanıcılar güneş ışınlarından korunmak için cilt tiplerine uygun özelliklere sahip güneş koruma faktörlü ürünleri satın almaktadır. +Burock marka güneş ürünleri ise üretilirken kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı cilt tiplerine uygun olarak üretilmektedir. Vücudunuzun güneş ışınlarına karşı tepkiler özellikle beyaz tene sahip kişiler için çok ciddi bir konudur. Çünkü bu ten rengine sahip kişiler güneşten gelen ışınlara karşı hassas olup ciltleri direkt reaksiyon vermektedir. Bu nedenle özellikle beyaz tenli kişiler olmak üzere herkesin güneş koruma ürünlerini kullanması sağlık açısından çok önemlidir. Güneş koruma ürünlerinin doğru etkiyi verebilmesi için güneşe çıkmadan minimum 30 dakika önce uygulanması gerekmektedir.

Güneş sütü ne için kullanılır?

Güneş sütü, güneşin UVA ve UVB adı verilen zararlı ışınlarından korunmayı sağlayan, farklı cilt tiplerine göre üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin diğer bir adı da güneş losyonu olarak geçmektedir. +Burock Güneş Sütü 50 Faktör, hassas ve aşırı bronzlaşmış ciltler için güneş koruması sağlar. Cilt üzerinde oluşabilecek güneş yanıklarına ve güneş kaynaklı erken cilt yaşlanmasında cildi korur.

+Burock Güneş Sütü 50 Faktör, formülünde cildi olumsuz etkilere karşı koruyan 7 bitki özünden elde edilmiş, Complex 37 bulunmaktadır. Bu ürün cilt üzerinde meydana gelen hücresel hasarları onarırken, cildin kaybettiği nemi geri kazandırmaktadır. Complex 37 içerisinde; Bal, Ihlamur, Aloe vera, yosun ve Ebegümeci yer almaktadır. Aloe Vera bitkisinden elde edilen öz ve Buriti yağı cilt nemlendirilmesi üzerinde etkili olmaktadır.

+Burock Güneş Sütü 50 Faktör içerisinde hiçbir şekilde paraben yer almamaktadır.
+Burock Güneş Sütü 50 Faktör, T.C. Sağlık bakanlığı tarafından gerekli olan belgelere sahiptir.

Kullanım Şekli
+Burock Güneş Sütü 50 Faktör
tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak formüle edilmiş ve üretilmiştir.Ürün suya dayanıklı bir yapıya sahip olup, dermotolojik testler ile güneşin hasar veren ışınlarına karşı uzun süre boyunca koruma ve bakım sağladığı kanıtlanmıştır.
Güneşe çıkmadan en az 30 dakika öncesinden, temizlenmiş cilt üzerine bol miktarda uygulanır.
Etkili ve tam koruma sağlanabilmesi için deniz ya da havuz sonrasında tuz ve klordan arındırılan cilde yeniden bol miktarda uygulanmalıdır.

Tavsiyelerimiz
+Burock Güneş Sütü 50 Faktör
kullanıldıktan sonra +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon kullanarak cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini ve canlılığı daha etkin bir hale getirebilirsiniz.


+Burock Güneş Sütü 50 Faktör Yorumları
+Burock Güneş Sütü 50 Faktör Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.