Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi Görsel 0
+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi Görsel 1

+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi

100.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 69,90TL
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+Burock LEKE ÖNLEYİCİ GÜNEŞ KREMİ

LEKESİZ GÜNEŞ KEYFİ

Cilt sağlığı için güneş ışınlarından korunmak büyük bir öneme sahiptir. Çünkü fazla miktarda güneş ışınına maruz kalan cilt erken yaşlanma belirtileri göstermekte, cilt üzerinde lekeler oluşmakta ve en kötüsü cilt kanserine uygun ortam sağlanabilmektedir. Cilt sağlığımız diğer mevsimlerden daha fazla yaz mevsiminde korunmaya ihtiyaç duyar.  Bu nedenle cilt sağlığımızı korumaya yönelik ürünlerin cilt tipimize uygun olanlarını uygulayarak cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korumamız gerekmektedir. Güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB ışınları cildi hücresel bazda hasar meydana getirmektedir. Bu nedenle kullanılan ürünlerin etki şekilleri, maruz kalınabilecek ışın yoğunluğuna göre seçilmelidir. Kullanma talimatlarına uygun şekil ve miktarda uygulanmalıdır. Oluşan güneş lekelerinden kurtulmak için üretilen +Burock Leke Önleyici Güneş Kremi sağlıklı ve lekesiz bir cilt için mutlaka kullanılmalıdır. 

+Burock Leke Önleyici Kremi, formülünde Lumisphere aktif bileşeni yer almaktadır. Bu aktif bileşen sayesinde güneş lekelerinin oluşmasına önceden engel olunmaktadır. Ayrıca bu aktif bileşen cilt tonunun dengesinin düzenlenmesine de yardımcı olur.  Güneş lekeleri için etkili krem özelliği de taşıyan bu ürün içeriğinde 7 ayrı bitkiye ait olan Complex 37 bitkisel ekstratına, Aloe Vera ekstratıne ve E vitaminine sahiptir. İçeriğinde yer alan E vitamini ve diğer bitki özleri cildin nem dengesini düzenler ve beslenmesine yardımcı olur. Güneş ışınlarından kaynaklanan cilt yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırırken, yeni oluşacak olan yaşlılık belirtilerine karşı da cildi korur. Ayrıca ürün 50+ SPF özelliğine de sahiptir. Ürün içeriği tamamıyla cilt üzerinde koruma ve bakım oluşturmak üzere formüle edilmiştir. Ürün, kullananlar için suya dayanıklı ve dermatolojik testlerle güneş lekeleri için en etkili krem olduğu ispatlanmıştır.


+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi, içerisinde kesinlikle paraben bulunmamaktadır.
+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi, sağlık bakanlığı tarafından tüm onay belgelerine sahip olup İSO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde üretilmiştir.

Kullanım Şekli:

Bu ürün tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi, güneşe çıkmadan en az 30 dakika önceden temiz cildinize bol miktarda sürmelisiniz.
Tam olarak etki sağlaması için deniz ve havuzdan sonra duş alıp tuz ve klordan arınmış cildinize tekrardan ürünü uygun miktarlarda uygulayınız.

Tavsiyelerimiz:

+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi uyguladığınız cildinize güneş sonrasında +Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon sürerek cildinizin ihtiyacı olan koruma ve bakımı en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz 
 


+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi Yorumları
+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.