Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Saç Dökülme Önleyici Bakım Serumu

+Burock Saç Dökülme Önleyici Bakım Serumu

7.00ml

Burock

 • 59,90TL

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+BUROCK SAÇ DÖKÜLMESİ ÖNLEYİCİ BAKIM SERUMU


SAÇIN TÜM İHTİYACI BU SERUMDA

Saç köklerimizin sağlığını koruyabilmesi için belli başlı bazı maddelere ihtiyacı vardır. Varlığını sürdürebilmesi için gereken bu maddeleri alamayan saç kökleri zamanla ve artan şekilde saç derisinde ayrılarak dökülmeye yüz tutacaktır. Sık karşımıza çıkan bu saç sağlık problemİ sebebiyle, saç dökülmesine en etkili serum olan bu ürünü ortaya çıkarttık. Ürün saç derisine ve saç köklerine derinlemesine bakım yaparak ihtiyaç duyduğu bütün vitamin ve aktif bileşenleri sunmaktadır.  Saç dökülmesine karşı serum kullananlar saçlarının değişimine bizzat şahit olabilmektedir. Ürün cansız saç köklerine direkt etki ederek değişimi gözler önüne serer.

Saç dökülmesine en etkili serum

+Burock saç dökülmesi önleyici bakım serumu içerisinde kesinlikle SLS, Tuz, Paraben bulunmamaktadır.
+Burock saç dökülmesi önleyici bakım serumu, sağlık bakanlığı tarafından gerekli tüm belgeleri alarak ürünü kullanıma sunmuştur.

Kullanım Şekli
+Burock saç dökülmesi önleyici bakım serumu, bir miktar nemlendirilmiş saç derisine yaklaşık olarak 10-15 damla zerk edilerek uygulanmaktadır. Ürün saç derisinde 2 saat kadar beklemelidir. Ardından +Burock Günlük bakım şampuanı ya da +Burock saç dökülmelerine karşı sık kullanım şampuanı ile yıkanır.

Saç dökülmesi için serum kullananlar uygulamayı haftada 1-3 kez arasında uygulamalıdır. Ürünün kullanım sıklığı, saç ve saç derisi üzerinde yer alan soruna göre ayarlanması önemlidir.

Tavsiyelerimiz
+Burock saç dökülmesi önleyici bakım serumu uygulamasını gerçekleştirdikten sonra kullandığnız şampuanınızın içerisine serumdan birkaç damla damlatabilirsiniz. Bu sayede bir sonraki uygulamaya kadar saçlarınız daha kuvvetli bir hale gelecektir.


+Burock Saç Dökülme Önleyici Bakım Serumu Yorumları
+Burock Saç Dökülme Önleyici Bakım Serumu Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

Henüz Puanlanmamış
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.