Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı

+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı

350.00ml

Burock

 • 27,00TL

En geç 3 iş günü içinde kapınızda.+BUROCK SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI SIK KULLANIM ŞAMPUANI

SAÇ DÖKÜLMESİ ARTIK TARİH OLUYOR

Erkeklerin en büyük korkulu rüyası saç dökülmesidir. Maalesef erkekler arasında saç dökülmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Saç dökülmesine gerek yoğun hayat temposu gerekse kalıtsal faktörler neden olmaktadır. Fakat iyi beslenme ve düzenli bakım ile saça ihtiyacı olan maddeler sunulduğu takdirde saç dökülmesi olayının önüne geçmek mümkün olabilmektedir.  Saç dökülmesinde durum saç köklerinin canlılığını kaybetmesi, yeterli beslenememesi ve saç köküne tutunamaması neden olmaktadır. +Burock saç dökülmesine en iyi gelen şampuan içerisinde yer alan özel formül sayesinde saçlarınız ihtiyacı olan nem, yağ, vitamin desteğine kavuşuyor. Saç dökülmesinin önüne geçilerek yeni ve daha kuvvetli çıkan saç köklerine sahip oluyorsunuz.

+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı, erkekler için özel olarak geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Saç dökülmesine en iyi gelen şampuan içerisinde, yüksek oranda PROCAPIL aktifi bulunmaktadır. Bu aktif madde, saç köklerinin etkili bir şekilde canlılığına kavuşmasına, yeni saç dökülmelerinin önüne geçilmesine ve yeni saç köklerinin tekrardan çıkmasına olanak sağlar.

Saç dökülmesine en iyi gelen şampuan içerisinde aynı zamanda Sarı kantaron özü ve Sinameki özü bulunmaktadır. Bu bitki özleri sayesinde saç derisi daha fazla beslenerek kaybettiği besinleri yeniden toplayabilmektedir. Ürün içerisinde ayrıca Pro-Vitamin B5 adı verilen saç kökleri için çok önemli bir yere sahip olan Vitamin ön maddesi de yer almaktadır. Ürün bu formülü ile saçların hızlı uzamasını saç derisinin nem dengesini ayarlayarak kaybedilen saçların yeniden yerine konmasına yardımcı olur.

+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı içerisinde kesinlikle SLS, Tuz, Paraben yer almamaktadır.+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı sağlık bakanlığının sunmuş olduğu bütün onaylara sahiptir.

Kullanım Şekli
+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı,
önceden ıslattığınız saçlarınıza ve saç derinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.  Ardından durulama işleminden sonra aynı işlemi 2. Kez tekrarlayınız. 2. Uygulamada ürünü 3-4 dakika kadar saç diplerinizde beklettikten sonra ılık suyla durulayınız.
Ürünün gözle temas ettiği durumda bol su ile hemen yıkayınız.

 Tavsiyelerimiz
+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı’nı
kullanırken en iyi sonucu elde etmek için  +Burock Saç Dökülme Önleyici Bakım Serumu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.  Serum içerisinde yer alan özel yağlar ve vitaminler sayesinde saç köklerinizin beslenmesine ve kaybettiği canlılığını geri kazanmasını sağlar.


+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı Yorumları
+Burock Saç Dökülmelerine Karşı Sık Kullanım Şampuanı Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

Henüz Puanlanmamış
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.