Burock Cilt Bakım Ürünleri

Leke Kremi Görsel 0
Leke Kremi Görsel 1

Leke Kremi

40.00ml

Burock

 • Kargo Bedava
 • 94,90TL
Kargo Bedava

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.



+Burock Yaşlanma Karşıtı Leke Kremi

LEKESİZ BİR CİLDE MERHABA DİYİN

Zamanla cilt üzerinde lekeler meydana gelebilmektedir. Cilt üzerinde meydana gelen lekeler, Güneşin zararlı uv ışınları nedeniyle ciltte oluşan lekeler, kirli havanın cilt üzerinde oluşturduğu lekeler, yaşlanma belirtileriyle ortaya çıkan lekeler, dermatolojik uygulamalar sonucu kalan lekeler, hamilelik sonucu oluşan lekeler en sık görülen lekeler olarak üst sıralara yerleştirebiliriz.

+Burock leke kremi, formülünde yer alan Lumisphere ile ilk uygulamadan itibaren cilt lekelerine etki eder.  Cilt üzerinde yer alan leke, kırışıklı, derin çizgi ve kızarıklık gibi durumlar üzerinde etkisi çok büyüktür.+Burock leke kremi ile cildinizde bulunan lekeler, renk değişiklikleri ya da derin çizgiler artık sorun olmaktan çıkıyor. Bu leke kremi sayesinde cilt üzerinde meydana getirilen onarım ile cildiniz eski ve sağlıklı görüntüsüne yeniden kavuşuyor. +Burock leke kremi düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman cilt üzerinde gözle görülür bir rahatlama, canlanma ve kusursuzluk etkisi oluşturur. Renk tonu açıcı özelliği sayesinde pürüzsüz ve kusursuz bir cilt ortaya çıkartır.

+Burock leke kremi, cilt tonunuzun aynı ton içerisinde olmasını sağlar. Cildiniz üzerinde lekesiz, tek tip cilt tonuna sahip, parlak ve kalıcı bir etki sağlar. Düzenli bir şekilde kullanım ile yeni lekelerin meydana gelmesini ise önler.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Kullanım şekli:
+Burock leke kremi her cilt tipinin kullanımına uygundur.  Hasar görmüş, açık yara bulunmayan ciltler üzerinde de kullanıma uygundur.
Önceden temizlediğiniz cilt üzerine akşam ince bir tabaka halinde uygulanır.
Gece yatmadan önce kullanılmasının amacı, cildinizin güneş ışınlarına maruz kalmadan rahat bir şekilde onarımının sağlanması ve onarımın gece boyunca sağlıklı bir şekilde devamlılığın sağlanması içindir.

Tavsiyeler:
+Burock leke kremi
uygulamadan önce cildiniz +Burock yüz temizleme jeli ile temizleyip, +Burock E vitaminli alkolsüz tonik ile yatıştırdıktan sonra +Burock leke kremi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde arınmış ve yatıştırılmış cilt üzerinde  +Burock leke kremi ile daha hızlı ve etkili bir sonuç alırsınız.


Leke Kremi Yorumları
Leke Kremi Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

Henüz Puanlanmamış




HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.