Burock Cilt Bakım Ürünleri

Hakkımızda

2008 yılında ‘’GÜZEL OLAN SİZSİNİZ’’ sloganıyla yola çıktığımız +Burock Cilt Bakım Ürünleri, alanındaki ihtiyaçları doğru tahlil ederek, yenilikçi çözümler sunuyoruz. 2009 yılında hizmete giren burock.com.tr online satış mağazamız ile ürünlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

+Burock markasına ait ürünlerimiz tamamen yerli üretim olup, profesyonel AR-GE takımımız tarafından üretilmektedir.
Ürünlerimizin tamamı Sağlık bakanlığı tarafından gerekli onaylar alınarak üretilmiş olup ISO 9001 VE GMP standartlarına uygun şekilde üretim aşamalarından geçmektedir.

+Burock cilt bakım ürünleri marka güvencesi altındadır. Ürünlerimiz içerisinde Paraben yer almamaktadır. Üretim aşamalarında kullanılan hammadde ve aktif bileşenler uzmanlarımız tarafından seçilerek, ürün içerisinde cilt yapılarına özel olarak formüle edilmektedir.

+Burock cilt bakım ürünleri doğaya ve müşterilerimize karşı hissettiğimiz sorumluluk duygusu ile güzelliği kalıcı kılmak amacıyla her gün bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz. Kadınların ışıltısını daimi kılarak dünyanın daha güzel görünmesine aracı oluyoruz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ve kullanıma sunduğumuz ürünlerimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlemiş olduğu kriterlere bağlı kalarak insan sağlığına zarar vermeyen ham maddeler kullanılarak üretilmiştir.

Burock Cilt Bakım Ürünleri Hakkında